در این صفحه لیست منوهای غذایی و خدمات تشریفات مجالس ژانپیر را ملاحظه می فرمایید. لازم به توضیح است که کیفیت خدمات ارائه شده و کیفیت غذا در هیچ کدام از منوها با هم تفاوت ندارد و تفاوت قیمت ها فقط در تنوع غذایی و خدماتی است که شما انتخاب می فرمایید. قیمت محاسبه شده برای 200 نفر مهمان در نظر گرفته شده است. اگر تعداد مهمانانتان کمتر از 200 نفر باشد ، منوها 15% افزایش قیمت خواهد داشت.

قابل ذکر است این منوها جهت تصمیم گیری آسان تر برای عروس دامادهای عزیز طراحی شده اند و لزوماً انتخاب شما محدود به یک منوی خاص نخواهد بود. می توانید بر حسب سلیقه و شرایط خود مواردی را از منوها اضافه یا کم نمایید.

منوی اقتصادی (غذا و خدمات)

منوی اقتصادی

منوهای غذایی تشریفات ژانپیر

کیفیت غذای شام عروسی یکی از مهم ترین و برجسته ترین نکات برگزاری عروسی می باشد. لذا تشریفات مجالس ژانپیر با در نظر داشتن این مهم و در اختیار داشتن آشپزخانه صنعتی در مرکز تهران و تیم حرفه ای با بیش از ۱۵ سال سابقه با سرو انواع غذاهای ایرانی، فرنگی، انواع فینگرفودها و اردورها، انواع دسر،سالاد ونوشیدنی طعمی به یاد ماندنی در ذهن شما و مهمانانتان برجای می گذارد.

منوی غذایی VIP
منوی غذایی 3 ستاره
منوی غذایی 2 ستاره

منوی پیشنهادی تشریفات ژانپیر

منوی غذایی 1 ستاره

منوهای خدمات تشریفات مجالس ژانپیر

تشریفات مجالس برای برگزاری عروسی میتواند یاور شما در برگزاری مراسم عروسی بی دغدغه باشد. اگر برگزاری مراسم عروسی تان را به تشریفات مجالس بسپارید میتوانید با توجه به میزان بودجه و ایده هایی که برای برگزاری جشنتان دارید خیال خودتان را از دغدغه های اجرای مراسم راحت کنید.

خدماتی که تشریفات مجالس ارائه میدهند میتواند شامل آماده کردن محل برگزاری، دیزاین محل با استفاده از به روزترین متد اروپایی با وسایل و ظروف جدید، تهیه غذا، پذیرایی شایسته از مهمان ها، سفره عقد، میز یادبود، طراح و گل آرایی باغ عروسی، عکاسی و فیلمبرداری، هماهنگی گروه موزیک و سفارش دسته گل عروس و کیک و شیرینی و … است. معمولا با انتخاب کردن سیستم تشریفات عروسی شما امور پذیرایی از میهمانانتان را به افرادی می سپارید که میتوانند با رعایت کردن اصول تشریفات ، به جای شما حواسشان به میهمان ها باشد و شما با خیالی آسوده از مهمانی عروسی تان لذت ببرید.

منوی خدمات وی آی پی
منوی خدمات 3 ستاره
منوی خدمات 2 ستاره

منوی پیشنهادی تشریفات ژانپیر

منوی خدمات 1 ستاره
منوی خدمات جانبی

منوی فینگرفود

Finger Food 4
Finger Food 3
Finger Food 2
Finger Food 1
فینگرفود سرد تشریفات مجالس ژان پیر