باغ عروسی

انتخاب محل برگزاری مراسم یکی از مهمترین قسمت های برگزاری یک مراسم خوب است. موسسه تشریفات مجالس ژانپیر با معرفی گلچینی از بهترین باغ های عروسی در غرب و شرق تهران سعی دارد بهترین انتخاب را برای شما رقم بزند. تشریفات ژانپیر با همکاری با بهترین باغ های عروسی گرمدره و لوسان که نام برخی از آنها در زیر آمده است سعی در برگزاری مراسمی عالی و باشکوه برای شما عروس و دامادهای گرامی دارد. نمونه هایی از سالن های عروسی در مرکز شهر تهران نیز وجود دارد که برای برگزاری مراسم های نامزدی، تولد وجشن ها کاربرد بیشتری پیدا می کند. ظرفیت این سالن ها عموماً کمتر از 100 -150 نفر می باشد و بدون فضای باغ هستند. این مجموعه همچنین با بهترین باغ های عروسی در کرج نیز همکاری دارد.

مجموعه ژانپیر هم چنین با در اختیار داشتن ظروف جدید ایتالیایی، تیم طراح و گل آرایی باغ به سبک روز اروپا، میز و صندلی چوبی طرح مونالیزا، جایگاه عروس و داماد با طرحی یونیک و خاص، سفره عقد آب و آینه، میز یادبود چرخان و انواع تجهیزات کامل برگزاری یک مراسم خوب و عالی در خدمت شماست تا یک شب خاطره انگیز و مانا را در زندگی شما رقم بزند …

تخفیف ورودی باغ عروسی

معرفی باغ های عروسی در تهران

باغ عروسی شماره 1

باغ عروسی جدید در گرمدره

باغ عروسی شماره 2

باغ-تالار-عروسی-گرمدره

باغ عروسی شماره 3

بهترین-باغ-تالار-عروسی-در-تهران

باغ عروسی شماره 4

باغ-تالار-عروسی-در-گرمدره

باغ عروسی شماره 5

باغ-عروسی-در-گرمدره

باغ عروسی شماره 6

باغ-تالار-عروسی-در-تهران

باغ عروسی شماره 7

باغ-تالار-عروسی-در-شرق-تهران

باغ عروسی شماره 8

باغ عروسی لواسان

باغ عروسی شماره 9

باغ-تالار-گرمدره

باغ عروسی شماره 10

باغ-عروسی-گرمدره

باغ عروسی شماره 11

باغ عروسی در غرب تهران با قیمت مناسب

نکات مهم در مورد انتخاب باغ عروسی

برای انتخاب باغ عروسی خوب و متناسب با مراسم خود باید به نکات اصولی و کلیدی مهمی توجه داشته باشید. اگر مراسم شما در تابستان و فصول گرم سال برگزار می شود و یا در زمستان قصد برگزاری مراسم عروسی خود دارید باید به یک سری اصول و نکات مهم دقت داشته باشید تا شرایط خوبی هم برای خودتان و هم برای میهمانانتان برقرار گردد. مقاله های زیر به شما در انتخاب تان کمک خواهد کرد.