گیفت عروسی

گیفت یا یادبود عروسی یک هدیه کوچک از طرف عروس و داماد به نشانه تشکر و قدردانی از مهمان هایشان است که معمولاً در مراسم هایی مثل عقدکنان، حنابندان، نامزدی و عروسی برای مهمان ها تدارک داده می شود. امروزه عروس دامادها بیشتر به دنبال ایده های جذاب و خلاقانه برای یادبود عروسی شان هستند که معمولاً رنج قیمتی ارزان تا گرانی را دارند.  راستی اگر کنجکاو هستید بدانید اولین گیفت های عروسی چه چیزهایی بودند و اشراف زادگان اروپایی در مراسم های عروسی خود چه چیزهایی را بعنوان گیفت به مهمان هایشان اعطاء می کردند این مطلب را حتماً بخوانید.
یادبود عروسی هم می تواند خوراکی باشد، مانند انواع شیرینی جات، کاپ کیک، کوکی، دراژه، نقل، قند و نبات، ماکارون با طرح ها و رنگ های متنوع که معمولاً متناسب با دیزاین روز مراسم انتخاب و آماده می شوند و یا میتوانند انواع غیر خوراکی مانند شمع، لیوان، گل و گلدان های مینیاتوری، گل خشک، یا انواع خلاقانه تر آن مانند بذر گیاه، شن، نمک دریایی، سبد و کیف کوچک و… باشند. انتخاب نوع گیفت عروسی کاملاً به سلیقه ی عروس و داماد و شناختی که نسبت به مهمان هایتان دارید بستگی دارد. ولی حتماً در انتخاب نوع گیفت عروسی تان به معانی و سمبل های خاص آنها هم توجه بفرمایید.
ما در این قسمت انواع متنوعی از گیفت یادبود عروسی را برایتان جمع آوری کرده ایم. با ما همراه باشید و مطالب و معانی مختلف آن ها را هم از دست ندهید شاید برایتان جالب باشد و در انتخاب تان به شما کمک کند …

گیفت عروسی

مطالب مربوط به گیفت عروسی را اینجا بخوانید