کیک عروسی

کیک عروسی شما برجسته ترین قسمت پذیرایی عروسی شماست که همه به آن توجه می کنند و به طور مشخصی بازتاب استایل و سلیقه ی شماست. پس قبل از انتخاب آن باید استایل و رنگ غالب دیزاین مراسم عروسی تان را مشخص کرده باشید و سپس از بین هزاران عکس از کیک عروسی که در اینترنت هست یکی را انتخاب کنید که بیشتر با سلیقه ی شما مطابقت دارد. بعد از ظاهر مهم ترین چیز مزه ی آن است که باید حتماً قبل از سفارش به قنادی مزه ی کیک های آن قنادی را تست کرده باشید.

درسته که انتخاب طعم و مزه کیک عروسی تان خیلی سخت و مهم هست اما انتخاب ظاهر آن واقعاً کار پیچیده و متفاوتیه. درسته که یک سری اصول برای سفارش کیک وجود داره که باید حتماً آن ها رو در نظر بگیرید. مثلاً یک سری المان ها هزینه بر هستند و ممکنه از بودجه ی در نظر گرفته ی شما بیشتر باشن مثل انتخاب کیک فوندانت و همینطور گل های شکری تزیینی برای کیک، چون گلبرگ به گلبرگ اون تزیینات باید با دقت و جزییات ساخته بشه و مسلماً هزینه ی بیشتری برای شما در پی خواهد داشت. مثلاً میتونید از تزیینات گل طبیعی روی کیک تون استفاده کنید. یا اگر مراسم عروسی تان در تابستان و در فضای باز برگزار میشه باید بدونید که نباید از کیک خامه ای استفاده کنید چون ممکنه در اثر گرمای هوا خراب بشه و شکل ظاهریش رو از دست بده.

اگر دوست دارید کیک عروسی تون رو بر اساس استایل خودتون انتخاب کنید، قندشکن هاتونو روشن کنید و از این آزمون در سایت TheKnot استفاده کنید تا بفهمید سلیقه ی شما چه مدل کیکی است. علاوه بر اون ما سعی کردیم مدل های متنوعی را اینجا براتون بیاوریم تا ایده بگیرید.

کامتون شیرین … دلتون خوش

کیک عروسی

مطالب مربوط به انتخاب کیک عروسی تان را اینجا بخوانید

انواع مدل های کیک عروسی را اینجا ببینید و ایده بگیرید:

کیک طلایی (Gold Cake)