کیک عروسی

کیک عروسی شما برجسته ترین قسمت پذیرایی عروسی شماست که همه به آن توجه می کنند و به طور مشخصی بازتاب استایل و سلیقه ی شماست. پس قبل از انتخاب آن باید استایل و رنگ غالب دیزاین مراسم عروسی تان را مشخص کرده باشید و سپس از بین هزاران عکس از کیک عروسی که در اینترنت هست یکی را انتخاب کنید که بیشتر با سلیقه ی شما مطابقت دارد. بعد از ظاهر مهم ترین چیز مزه ی آن است که باید حتماً قبل از سفارش به قنادی مزه ی کیک های آن قنادی را تست کرده باشید.

درسته که انتخاب طعم و مزه کیک عروسی تان خیلی سخت و مهم هست اما انتخاب ظاهر آن واقعاً کار پیچیده و متفاوتیه. درسته که یک سری اصول برای سفارش کیک وجود داره که باید حتماً آن ها رو در نظر بگیرید. مثلاً یک سری المان ها هزینه بر هستند و ممکنه از بودجه ی در نظر گرفته ی شما بیشتر باشن مثل انتخاب کیک فوندانت و همینطور گل های شکری تزیینی برای کیک، چون گلبرگ به گلبرگ اون تزیینات باید با دقت و جزییات ساخته بشه و مسلماً هزینه ی بیشتری برای شما در پی خواهد داشت. مثلاً میتونید از تزیینات گل طبیعی روی کیک تون استفاده کنید. یا اگر مراسم عروسی تان در تابستان و در فضای باز برگزار میشه باید بدونید که نباید از کیک خامه ای استفاده کنید چون ممکنه در اثر گرمای هوا خراب بشه و شکل ظاهریش رو از دست بده.

اگر دوست دارید کیک عروسی تون رو بر اساس استایل خودتون انتخاب کنید، ما سعی کردیم مدل های متنوعی را اینجا براتون بیاوریم تا ایده بگیرید.

کامتون شیرین … دلتون خوش

انواع مدل های کیک عروسی را اینجا ببینید و ایده بگیرید:

کیک طلایی (Gold Cake)

کیک روستیک (Rustic Cake)

کیک عروسی با گل طبیعی (Natural Flower Design)

کیک فوندانت (Fondant Cake)

کیک آبی (Blue Cake)

کیک بنفش (Purple Cake)

کیک عروسی خاص (Special Cakes)

کیک فنجونی (Cup Cake)

مطالب مربوط به کیک عروسی را در وبلاگ ژانپیر بخوانید:

۱۰ سوالی که باید موقع سفارش کیک عروسی از قناد بپرسید

  از بین تمام غذاهای عروسی، کیک عروسی هم باید مزه ای عالی داشته باشه. [...]

اگر شما کالا یا خدماتی مرتبط با این صفحه دارید و دوست دارید با مجموعه ژانپیر همکاری نمایید لطفاً درخواست خود را اینجا مطرح کنید

درخواست همکاری