قیمت منوی غذا و خدمات عروسی

تشریفات مجالس ژانپیر

در این صفحه لیست قیمت منوی غذا و خدمات عروسی تشریفات مجالس ژانپیر را ملاحظه می فرمایید. لطفاً قبل از مطالعه به نکات زیر توجه فرمایید:

  • کیفیت خدمات ارائه شده و کیفیت غذا در هیچ کدام از منوها با هم تفاوت ندارد و تفاوت قیمت ها فقط در تنوع غذایی و خدماتی است که شما انتخاب می فرمایید.
  • قیمت منوی غذا و خدمات عروسی بر اساس تعداد مهمان ها متغیر است.
  • این منوها صرفاً جهت تصمیم گیری آسان تر برای عروس دامادهای عزیز طراحی شده اند و لزوماً انتخاب شما محدود به یک منوی خاص نخواهد بود. می توانید بر حسب سلیقه و شرایط خود مواردی را از منوها اضافه یا کم نمایید و منوی غذا و خدمات مخصوص به مراسم خودتان را طراحی کنید.

با آرزوی خوشبختی برای تمام عروس دامادهای عزیز
گروه تشریفات مجالس ژانپیر

قیمت منوهای غذا و پذیرایی

کیفیت غذای کترینگ عروسی یکی از مهم ترین و برجسته ترین نکات برگزاری عروسی می باشد. لذا تشریفات مجالس ژانپیر با در نظر داشتن این مهم و در اختیار داشتن آشپزخانه صنعتی در مرکز تهران و تیم حرفه ای با بیش از ۱۵ سال سابقه با سرو انواع غذاهای ایرانی، فرنگی، انواع فینگرفودها و اردورها، انواع دسر،سالاد ونوشیدنی طعمی به یاد ماندنی در ذهن شما و مهمانانتان برجای می گذارد.

قیمت منوهای خدمات و دیزاین

تشریفات مجالس ژانپیر میتواند یاور شما در برگزاری مراسم عروسی بی دغدغه باشد. عروس دامادهای عزیز میتوانند با توجه به میزان بودجه و ایده هایی که برای برگزاری جشنشان دارند، مراسم خود را اجرا کنند. خیال خودتان را از دغدغه های اجرای مراسم راحت کنید. خدماتی که تشریفات مجالس ارائه میدهد شامل آماده کردن محل برگزاری، دیزاین محل با استفاده از به روزترین متد اروپایی با وسایل و ظروف جدید، تهیه غذا، پذیرایی شایسته از مهمان ها، سفره عقد و سالن عقد، میز یادبود، طراح و گل آرایی باغ عروسی، عکاسی و فیلمبرداری، هماهنگی گروه موزیک و سفارش دسته گل عروس و کیک و شیرینی و … است. معمولا با انتخاب کردن سیستم تشریفات عروسی شما امور پذیرایی از میهمانانتان را به افرادی می سپارید که میتوانند با رعایت کردن اصول تشریفات، به جای شما حواسشان به میهمان ها باشد و شما با خیالی آسوده از مهمانی عروسی تان لذت ببرید.

قیمت منوهای فینگرفود گرم

همیشه فینگر فودها، عالی‌ترین راه برای لذت بردن از انواع غذاها و خوراکی‌های خوشمزه است.در این بین، انتخاب فینگر فودهای مناسب از مهم‌ترین قسمت‌های تدارک جشن شماست. ما برای راحتی شما منوهای مختلفی از انتخاب فینگرفودهای گرم و سرد را تهیه دیده ایم.
از آنجا که سرو فینگرفودها باید به صورت گرم باشد، نیاز به حضور سر آشپز و مهماندارانی است که این غذاها را به صورت گرم و لحظاتی بعد از طبخ، میان مهمانان سرو کنند. در نظر گرفتن یک سرویس پذیرایی حرفه‌ای و شیک، برای تهیه و ارائه منوی مهمانی شام، می‌تواند کیفیت جشن شما را به میزان زیادی بالا برده و فضای دلچسب‌تری برای مهمانی شما ایجاد کند.

قیمت منوی فینگرفود سرد

فینگر فود سرد یک غذای سبک، خوشمزه و متفاوت است که بیشتر در تولدها، دور همی ها و مهمانی‌های دوستانه سرو می شود. منوی فینگر فود سرد تشریفات ژانپیر را اینجا ببینید