باغ عروسی در تهران


انتخاب محل برگزاری مراسم یکی از مهمترین قسمت های برگزاری یک مراسم خوب است. موسسه تشریفات مجالس ژانپیر با معرفی گلچینی از بهترین باغ های عروسی در غرب و شرق تهران سعی دارد بهترین انتخاب را برای شما رقم بزند. تشریفات ژانپیر با معرفی لیست کامل باغ تالارهای تهرانبهترین باغ های عروسی گرمدره. باغ های عروسی شرق تهران و لواسان. باغ عروسی مختلط. بهترین باغ تالارهای عروسی. باغ عروسی در تهران. باغ عروسی با قیمت مناسب به همراه قیمت اجاره باغ عروسی در تهران که توضیحات برخی از آنها در زیر آمده است، سعی در برگزاری مراسمی عالی و باشکوه برای شما عروس و دامادهای گرامی دارد. نمونه هایی از سالن های عروسی و تالار های عروسی در مرکز شهر تهران نیز وجود دارد که برای برگزاری مراسم های عقد، نامزدی، تولد و جشن ها کاربرد بیشتری پیدا می کند. ظرفیت این سالن ها عموماً کمتر از ۱۰۰ -۱۵۰ نفر می باشد و بدون فضای باغ هستند. این مجموعه همچنین با بهترین باغ های عروسی در کرج نیز همکاری دارد.

تشریفات مجالس ژانپیر هم چنین با دیزاینی جدید و در اختیار داشتن ظروف ایتالیایی. تیم طراح و گل آرایی باغ به سبک روز اروپا. میز و صندلی چوبی طرح مونالیزا. جایگاه عروس و داماد با طرحی یونیک و خاص. سفره عقد آب و آینه. میز یادبود و انواع تجهیزات کامل برگزاری یک مراسم خوب و عالی در خدمت شماست تا یک شب خاطره انگیز و مانا را در زندگی شما رقم بزند …


تخفیف ورودی باغ عروسی

لیست بهترین باغ های عروسی در تهران

باغ عروسی شماره ۱۳


باغ عروسی شماره ۱۷


نکات مهم در مورد انتخاب باغ عروسی

برای انتخاب باغ عروسی خوب و متناسب با مراسم خود باید به نکات اصولی و کلیدی مهمی توجه داشته باشید. اگر مراسم شما در تابستان و فصول گرم سال برگزار می شود و یا در زمستان قصد برگزاری مراسم عروسی خود دارید باید به یک سری اصول و نکات مهم دقت داشته باشید تا شرایط خوبی هم برای خودتان و هم برای میهمانانتان برقرار گردد. مقاله های زیر به شما در انتخاب تان کمک خواهد کرد.