باغ عروسی در لواسان

این باغ عروسی در لواسان یکی از بهترین باغ های این منطقه خوش آب و هوا محسوب می شود. باغ عروسی با دیزاین روستیک و اروپایی که مخصوص خاص پسندان طراحی شده است. باغ رویاها یکی از باغ های قدیمی منطقه لواسان می باشد. اما همچنان اصالت خود را مثل داشتن درختان کهنسال در خود حفظ کرده است. امکان برگزاری مراسم عقد روی برکه زیبای این باغ عروسی وجود دارد.

این باغ تالار عروسی دارای دو سالن مجزا به همراه سفره خانه سنتی و انواع خدمات به روز می باشد. ظرفیت این باغ عروسی زیبا تا ۴۰۰ نفر و هم چنین جای پارک خودرو تا ۱۰۰ ماشین را داراست. از دیگر امکانات این باغ زیبا که جزو مهم ترین معیارهای انتخاب باغ عروسی می باشد دسترسی آسان به باغ است. محل قرارگیری این باغ عروسی، اول لواسان کوچک و در کنار رودخانه است. علاوه بر آن مسیر دسترسی راحت و آسفالت شده هم دارد.

تمام امکانات یک باغ عروسی تمام و کمال و لاکچری در این باغ تالار وجود دارد. نمونه مراسم های اجرا شده توسط تشریفات ژانپیر را می توانید در این صفحه ببینید. در صورتی که تمایل دارید تا از نزدیک از باغ تالار لواسان بازدید داشته باشید، با شماره های مجموعه تشریفات ژانپیر تماس بگیرید.

09122210285
باغ تالار لواسان


رنج قیمتی: متوسط
ظرفیت برای تابستان: تا ۴۰۰ نفر
ظرفیت در زمستان بصورت مجزا : تا ۳۵۰ نفر
جای پارک خودرو: ۱۰۰ ماشین
آدرس: لواسان

عکس های نمونه کار باغ عروسی لواسان

ویدئوهای معرفی باغ عروسی لواسان

جهت اطلاع از قیمت و شرایط رزرو این باغ عروسی با ما تماس بگیرید

منوهای پیشنهادی تشریفات ژانپیر برای این باغ عروسی

برگشت به باغ های عروسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *