رازهایی در مورد نحوه و زمان استفاده از عطر و ادکلن مخصوصا اگر بخواهید رایحه ی عطرتان بیشتر از ۵ دقیقه دوام بیاورد. وقتی که می خواهید از ادکلن یا عطر استفاده کنید، آیا آن را در هوا اسپری  می کنید و بعد مانند یک ابر داخل آن راه می روید؟ یا در آخرین مرحله ی حاضر شدنتان آن را روی لباس تان اسپری می کنید؟ باور کنید یا نه،  استفاده ی درست از عطر نیز دستورالعملی دارد.

ما با خانم Patti Kalpa ، معاون رئیس شرکت FragranceNet.com در مورد باید ها و نباید ها ی استفاده از عطر مصاحبه کردیم.  در این قسمت به شما می گوییم که چه زمانهایی  و دقیقاً در کدام قسمت های بدنتان باید از عطرها استفاده کنید.

چهار قسمت از بدنتان که باید روی آنها عطر بزنید:

پشت گردن

داخل آرنج

مچ دست

چین پشت زانوها

بهترین زمان برای استفاده از عطرها بعد از استفاده از مرطوب کننده هاست. وقتی که شما دوش گرفتیدیا حمام کردید، خودتان را به آرامی خشک کنید، سپس مرطوب کننده ی پوست خودرا روی بدنتان پخش کنید و بعد عطر خودر ا روی بدنتان اسپری کنید. Kapla باور دارد که وجود مرطوب کننده هاروی پوست باعث جذب عطر می شود.

از ژل حمام یا لوسیون های مکمل عطرتان استفاده کنید. Kapla توضیح می دهد که اگر  از ژل حمام، شامپو، صابون و دیگر محصولات مکمل با رایحه ی عطر خود استفاده کنید خیلی بهتر است و در تمام طول روز بوی عطرتان ماندگار خواهد بود. اگر عطرتان محصول مکملی نداشت می توانید از وازلین یا مرطوب کننده ی بدون عطر در محل هایی که می خواهید از عطر بزنید استفاده کنید.

به هیچ وجه مچ هایتان را روی هم نمالید. این متخصص عطر به شدت با این عادت قدیمی مخالف است. شما با این کار لایه ی رویی عطرتان را از بین می برید.

برای بالا بردن ماندگاری بوی عطرتان ، از ترفند شانه استفاده کنید. قبلا از اینکه بخواهید موهایتان را شانه بزنید کمی از عطرتان را روی برس شانه تان اسپری کنید. اسپری کردن مستقیم عطر روی موهایتان ممکن است موهای شما را خشک کند.

 

منبع: beauty and tips
تمام مطالب این وبسایت متعلق به موسسه تشریفات مجالس ژانپیر می باشد، از اینکه قانون کپی را رعایت می کنید از شما سپاسگزاریم.

FOR YOU

باغ عروسی وبلاگ

نکاتی در مورد برگزاری مراسم عروسی در فضای باز

اگر تصمیم گرفته اید مراسم عروسی تان را در فضای باز برگزار کنید به شما [...]

تشریفات عروسی وبلاگ

چه کارهایی را نباید از مدیر تشریفات انتظار داشت

  بهترین تشریفات مجالس چه وظایفی دارد و قبل از اینکه به یک موسسه تشریفات [...]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *